Контактна
інформація

ТОВ "АНЛІМ.ЮЕЙ"

(044) 222-80-82 (Київ)
(057) 782-80-82 (Харків)

Зворотня форма

Провайдер безлімітного хостингу arrow

UNLIM хостинг, домени, сервери

Бистріше, надійніше та дешевше - це в нас. Запитай прямо зараз

.kyiv.ua від 251.40₴

.com.ua від 419.00₴

.com від 649.45₴

сучасні домени
Сучасні домени
від

142.46 грн.

Обирайте вільні імена у сотнях класичних та новітніх домених зон

Дивитися
безлімітний хостинг
Безлімітний хостинг
від

41.90 грн.

Високоякісний та надшвидкий хостинг для ваших проектів.

Дивитися
сервери VDS/VPS
Сервери VDS/VPS
від

167.60 грн.

Міцні та сучасні сервери з повним доступом.

Дивитися
hero shape

Продовження домену

Продовження домену відноситься до процесу продовження терміну реєстрації доменного імені в Інтернеті. Це означає, що власник домену може продовжити своє володіння доменним ім'ям на додатковий період після закінчення терміну дії реєстрації.

Коли ви реєструєте домен, ви отримуєте право використовувати це ім'я на певний період часу (зазвичай від одного до десяти років). Після закінчення терміну реєстрації домен треба продовжувати, інакше він стане доступним для реєстрації іншими користувачами.

Якщо доменне ім'я не буде продовжено вчасно, то існує ризик втрати самого домену, усіх вкладених в його розвиток коштів та можливість того, що інші особи зможуть зареєструвати це ім'я.

Продовження домену дозволяє вам зберегти право використовувати це ім'я на подальший період, зберігаючи його для вашого веб-сайту, електронної пошти та інших онлайн-проектів, без перебоїв у роботі.

Без продовження домен може стати недоступним для вас, що може призвести до втрати відвідувачів, покупців та інших важливих можливостей. Тому важливо не пропустити термін продовження домену і вчасно здійснити оплату за його продовження.

продовження домену