Контактна
інформація

ТОВ "АНЛІМ.ЮЕЙ"

(044) 222-80-82 (Київ)
(057) 782-80-82 (Харків)

Зворотня форма

Провайдер безлімітного хостингу arrow

UNLIM хостинг, домени, сервери

Бистріше, надійніше та дешевше - це в нас. Запитай прямо зараз

.kyiv.ua від 251.40₴

.com.ua від 419.00₴

.com від 649.45₴

сучасні домени
Сучасні домени
від

142.46 грн.

Обирайте вільні імена у сотнях класичних та новітніх домених зон

Дивитися
безлімітний хостинг
Безлімітний хостинг
від

41.90 грн.

Високоякісний та надшвидкий хостинг для ваших проектів.

Дивитися
сервери VDS/VPS
Сервери VDS/VPS
від

167.60 грн.

Міцні та сучасні сервери з повним доступом.

Дивитися
hero shape

Відновлення домену

Відновлення домену - це процес відновлення прав власності на доменне ім'я, якщо термін його реєстрації минув. Якщо власник домену не продовжив реєстрацію свого домену, то домен може стати доступним для реєстрації іншими користувачами.

Процедура відновлення домену може відрізнятися в залежності від доменної зони, в якій зареєстровано домен. Але загалом процедура відновлення домену буде наступною:

  • Перевірка статусу домену: перед тим, як відновити домен, необхідно переконатися, що статус домену дозволяє його відновлення. Зазвичай статус 'заблокований' або 'видалений' означає, що домен можна відновити.
  • Визначення терміну відновлення: термін відновлення може відрізнятися в залежності від доменної зони, але зазвичай він складає 30 днів з моменту видалення домену. У цей період власник домену ще має змогу відновити його, якщо це робити вчасно.
  • Оплата відновлення: для відновлення домену необхідно сплатити певну суму грошей. Ціна може відрізнятися в залежності від доменної зони та терміну відновлення.

Загалом, процедура відновлення домену може бути трохи складною та залежати від багатьох факторів, але вона дозволяє власникам доменів відновлювати їх у разі потреби.

відновлення домену