Контактна
інформація

ТОВ "АНЛІМ.ЮЕЙ"

(044) 222-80-82 (Київ)
(057) 782-80-82 (Харків)

Зворотня форма

Провайдер безлімітного хостингу arrow

UNLIM хостинг, домени, сервери

Бистріше, надійніше та дешевше - це в нас. Запитай прямо зараз

.kyiv.ua від 243.00₴

.com.ua від 405.00₴

.com від 627.75₴

сучасні домени
Сучасні домени
від

137.70 грн.

Обирайте вільні імена у сотнях класичних та новітніх домених зон

Дивитися
безлімітний хостинг
Безлімітний хостинг
від

40.50 грн.

Високоякісний та надшвидкий хостинг для ваших проектів.

Дивитися
сервери VDS/VPS
Сервери VDS/VPS
від

162.00 грн.

Міцні та сучасні сервери з повним доступом.

Дивитися
hero shape

newGTLD домени

Нові домени верхнього рівня (newGTLD) - це домени, які були створені в рамках програми ICANN для розширення інтернет-простору поза традиційними доменами верхнього рівня, такими як .com, .org або .net. Нові домени можуть містити різноманітні слова та терміни, які раніше не були доступні як домени верхнього рівня.

Нові домени можуть бути корисними для підприємств та організацій, що працюють в Україні, а також для осіб, які бажають мати унікальну та запам'ятовувальну адресу електронної пошти або веб-сайту.

Наприклад .shop, .club, .tech - це приклади нових gTLD доменів, які відображають певну тематику або галузь. Інші нові gTLD домени, такі як .london, .nyc, .berlin - відображають географічні локації.

Крім того, деякі нові домени можуть бути корисними для осіб, які мають особисті веб-сайти або хобі, наприклад, домен .photography може бути корисним для фотографів, а домен .blog може бути корисним для блогерів.

Загалом, нові gTLD домени відкривають більше можливостей для створення веб-присутності, особливо для тих, хто хоче відрізнитися від традиційних доменів і додати більше контексту до своєї адреси в Інтернеті.

newGTLD домени