Контактна
інформація

ТОВ "АНЛІМ.ЮЕЙ"

(044) 222-80-82 (Київ)
(057) 782-80-82 (Харків)

Зворотня форма

Провайдер безлімітного хостингу arrow

UNLIM хостинг, домени, сервери

Бистріше, надійніше та дешевше - це в нас. Запитай прямо зараз

.укр від 405.00₴

.com.ua від 405.00₴

.com від 627.75₴

.top від 178.20₴

сучасні домени
Сучасні домени
від

137.70 грн.

Обирайте вільні імена у сотнях класичних та новітніх домених зон

Дивитися
безлімітний хостинг
Безлімітний хостинг
від

40.50 грн.

Високоякісний та надшвидкий хостинг для ваших проектів.

Дивитися
сервери VDS/VPS
Сервери VDS/VPS
від

162.00 грн.

Міцні та сучасні сервери з повним доступом.

Дивитися
hero shape

Реєстрація домену

Реєстрація доменів - це процес придбання та реєстрації унікального доменного імені в Інтернеті, яке використовується для ідентифікації веб-сайту чи електронної пошти. Ось деякі переваги правильної реєстрації домену:

  • Брендування: доменне ім'я може бути використане для брендування вашого бізнесу в Інтернеті. Якщо ви оберете коротке та запам'ятовувальне доменне ім'я, ви зможете залучити більше відвідувачів на свій веб-сайт.
  • Пошукова оптимізація: правильно зареєстроване доменне ім'я може полегшити оптимізацію пошукових систем, що дозволить покращити рейтинг вашого веб-сайту в результатах пошуку.
  • Захист бренду: реєстрація доменного імені може захистити ваш бренд від інших, які можуть намагатися використовувати подібні імена для своїх веб-сайтів або продуктів.
  • Підвищення довіри: реєстрація доменного імені може додатково підвищити довіру користувачів до вашого бренду та веб-сайту.
  • Електронна пошта: зареєструвавши доменне ім'я, ви можете створити електронну пошту, що відображатиме ваш бренд. Це зробить ваш бізнес більш професійним та серйозним.

Правильна реєстрація доменного імені може допомогти вам створити ідентичність вашого бренду в Інтернеті та привернути більше відвідувачів на ваш веб-сайт.

реєстрація домену